Formy płatności

PŁATNOŚĆ ELEKTRONICZNA (ONLINE) PRZELEWY24:

Wybierając tzw. płatność online możesz zapłacić za zamówienie:

  • szybkim przelewem elektronicznym: lista dostępnych banków jest widoczna po wybraniu opcji przelew online w Przelewy24;
  • BLIKiem (płatność kodem BLIK);
  • kartą kredytową: Visa, MasterCard;
  • portfelem elektronicznym: Google Pay, Apple Pay;
  • Płatność odroczona: kup teraz, zapłać za 30 dni z PayPo - PayPo umożliwia robienie zakupów do 2000 zł bez konieczności opłacenia ich od razu.

Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl. Serwis umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24.

Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność.

Możesz zrealizować płatność przy użyciu karty kredytowej w systemie VISA, MASTERCARD. W celu dokonania płatności przy użyciu karty kredytowej należy podać wymagane informacje o karcie oraz posiadaczu karty oraz autoryzować transakcję kodem CVV lub CVC. Serwis Przelewy24.pl posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz opiera się na szyfrowaniu SSL, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

Płatności on-line w estro.pl obsługuje autoryzowany Agent Rozliczeniowy nadzorowany przez Prezesa NBP - Serwis Przelewy24, należący do PayPro S.A

PAYPAL:

PayPal to darmowy, łatwy i bezpieczny system płatności internetowych. Ponieważ serwis PayPal czyni zakupy online szybszymi, bardziej komfortowymi i bezpiecznymi dla kupujących, stał się najbardziej popularnym rozwiązaniem tego rodzaju na świecie.

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE:

Wybierając formę płatności przy odbiorze, za zamówione towary zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki.

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM BANKOWYM/TRADYCYJNYM:

Poprawne dane do przelewu to:

Firma: ESTRO sp. z o.o.
Numer konta do wpłat: 84 1020 1127 0000 1402 0376 3448
Tytuł przelewu: Imię/ Nazwisko zamawiającego i numer zamówienia
Nasz bank: Bank Polski SA