Kariera - pracuj w Estro

TWOJA KARIERA W ESTRO:

Branża modowa nie jest Ci obca? Pragniesz rozwijać wyjątkową markę przy wsparciu ekspertów? - Dołącz do Estro, firmy z tradycjami, specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości obuwia, odzieży i galanterii skórzanej.

Do naszego zespołu poszukujemy pasjonatów, którzy chętnie rozwiną swoje umiejętności w ramach naszej marki. Począwszy od transparentnego procesu rekrutacji, przez cykliczną ewaluację Twoich umiejętności, oferujemy klarowną ścieżkę kariery, skrojoną dla Twoich potrzeb i zgodną z predyspozycjami i oczekiwaniami.

Naszą siłą są ludzie tworzący kulturę organizacji opartą na serdeczności, profesjonalizmie i pracy zespołowej. Otrzymując zatrudnienie w ramach Estro, możesz liczyć na elastyczność — dowolną formę zatrudnienia i dodatkowe, atrakcyjne benefity oraz wsparcie mentorskie.

Poznaj dostępne oferty pracy i skontaktuj się z nami — być może właśnie Ty będziesz współtworzył z nami sukces marki Estro!

To oferujemy: 

✔️ pracę w ciekawej, prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej sytuacji rynkowej, w branży z ogromnym potencjałem rozwoju;

✔️ pracę w kameralnym zespole z bardzo przyjazną atmosferą nastawioną na współpracę i wartości;

✔️ możliwość rozwoju i doskonalenia się poprzez naukę i dostęp do wiedzy i doświadczenia najlepszych praktyków w branży;

✔️ pracę w oparciu o umowę o pracę, zlecenia lub umowę B2B.

CV proszę przesyłać na adres: info@estro.pl

Lista aktualnych ofert:

  • Manager ds. sprzedaży marketplace / Lokalizacja: Warszawa