Najpiękniejsze życzenia z okazji Dnia Matki!

Dla cichych bohaterek codzienności, które ciepłym słowem i czułym gestem torują nasze życiowe ścieżki. Dla głośno dopingujących w codziennych zmaganiach swoich pociech i po cichu ocierających łzy wzruszenia.

Wybierz dla swojej mamy coś wyjątkowego

Drobny gest pełen miłości to znak troski. Zapewnij ukochanym nieco luksusu i elegancji. Sprawdź propozycje dla kochanych mam, które przygotowaliśmy:

Buty, które poniosą ją jeszcze dalej

Ta para wygodnych butów, w których wybierze się na długi spacer i długo wyczekiwane wakacje.

Ta, którą założy na występ swoich pociech.

Ta, w której zacznie wystukiwać nerwowy rytm za każdym razem, kiedy będzie denerwować się przed ważnym wydarzeniem swojej pociechy.

kolekcja butów damskich

Świętujcie w swoim stylu!

To Wasze święto — przyjmujcie ciepłe telefony i piękne podarki, ale, przede wszystkim — wyjątkowe spotkania ze swoimi dziećmi. Niech nigdy nie zabraknie okazji do uśmiechu na Waszych twarzach, dumy i czasu tylko dla siebie.

Torebka, w której skryje swoje supermoce

Butelkę wody, którą machinalnie poda po treningu. Chusteczkę, która zawsze przypadkowo znajduje się w Twojej ręce. Ciepłe ciasto, które przywiozła, przyjeżdżając z wizytą.

Torebkę, którą położy na przednim siedzeniu samochodu, zawsze czujna i chętna, by Ci pomóc.

Kolekcja torebek

Być mamą

znaczy uczyć miłości, uważności i ciepła. I niech tej nauki nigdy nie zabraknie.

Niech ten wyjątkowy dzień osłodzi Ci codzienne trudy i troski, a wsparcie i miłość najbliższych towarzyszą każdego dnia. Ucz swoje pociechy swojego świata i naucz się spoglądać na rzeczywistość oczami dziecka. To właśnie w nich znajdziesz zapłatę za trud włożony w wychowanie - bezwarunkową miłość i zaufanie.

Raz jeszcze wszystkiego najpiękniejszego.

Z miłością - Estro 🤍