Para sezonu, czyli klapki typu mule w soczewce @styleon_bykinga. Wyrusz wspólnie z nami w podróż do Mediolaniu w poszukiwaniu modowych inspiracji i wyjątkowego vibe'u stolicy mody.

Mediolańska przygoda ze @styleon_bykinga. Zainspiruj się stylizacją w mulach Estro

Mediolańska przygoda ze @styleon_bykinga. Zainspiruj się stylizacją w mulach Estro

Mediolan – stolica mody, luksusu i piękna. Miasto z duszą, będące inspiracją dla projektantów i pasjonatów haute couture. Na ulice tego wyjątkowego miasta zabrała nas Kinga Litwińczuk, znana bardziej jako @styleon_bykinga. Na swoją podróż wzięła parę muli od Estro. Zajrzyjmy do jej fotorelacji.  

Klapki mule - powrót w wielkim stylu

W tym sezonie trudno byłoby pokusić się o jedną, niezbędną w szafie parę obuwia. Nie sposób jednak nie wyróżnić klapków typu mule, które swoim uniwersalnym kształtem i konstrukcją równie dobrze spisują się latem i wiosną. Zachęcają do zabawy, wszakże ich kształtów nie sposób zliczyć. Zakończone w szpic, miękki półokrąg i migdał; kuszą również wysokością i typem obcasa - od płaskich po kielichowe, tak pożądane w tym sezonie.

Mule zdają się zapraszać do zabawy za każdym razem, kiedy zakładasz je na nogę - oto najlepsza recenzja butów, jaką projektant może sobie wyobrazić.

Wyselekcjonowane przez Kingę:


@styleon_bykinga w zachwycającej stylizacji

Nieprzypadkowo właśnie ten model wpadł w oko Kingi, która z maestrią połączyła jednolitą fakturę skór ze stonowaną kolorystyką zieleni i czerni. Czarne mule Estro okazały się perfekcyjnym zwieńczeniem miejskiego looku, pełnego eleganckiej nonszalancji i pewności siebie. 

Spójrzcie tylko jak korespondują z ulicami Mediolanu, wibrującymi od modowych inspiracji!
 

Mule – stworzone do kobiecych stylizacji

Nie tak dawno pisałam, że klapki typu mule to doskonałe rozwiązanie dla zwolenniczek spódnic. Trudno o lepsze potwierdzenie tego stwierdzenia niż look Kingi. Spódnica midi z głębokim rozcięciem cudownie koresponduje z zakończoną w kształt migdała linią palców. A oversize'owy komplet to doskonała okazja do wprowadzenia współczesnych, śmiałych rozwiązań ze świata mody do swojej garderoby.

Kinga Litwińczuk o mulach Estro

Zapytaliśmy Kingę o jej opinię na temat klapek, na które nałożyła filtr swojego wyrazistego stylu:

Te buty są genialne! Przechodziłam w nich cały Mediolan. Zrobiłam łącznie ok. 40 tys. kroków i mogę śmiało stwierdzić, że to najwygodniejsze buty.

Trudno o lepszą recenzję naszego modelu. Kinga, dziękujemy za wyjątkową stylizację i podzielenie się z nami swoim światem. Wszystkich zainspirowanych odsyłam na instagramowe konto Kingi - @styleon_bykinga.

Vlada Ollinyk

Legenda głosi, że nikt nie widział mnie bez telefonu w ręce. Nieustannie sprawdzam, co w socialach piszczy. Eksploruje wirtualny świat w poszukiwaniu inspirujących kobiet, które są równie zainteresowane modą i lifestylem co ja! Kocham urban style z twistem, choć nie pogardzę również nutą glamouru podczas wyjątkowych okazji.

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.